Tým

Seznamte se s námi

Spokojenost týmu je pro mě na prvním místě. Snažím se vytvářet přátelské a respektující prostředí s prostorem k seberezvoji, úspěchům a chybám. Díky úspěchům jsme motivovanější a díky chybám zkušenější.
Anežka Trefná
Na práci s dětmi mě baví jejich pohled na svět. Vidí vše tak jak to je a neznají přetvářku. Ráda se také s nimi vracím do vlastních dětských let.
Karolína Zajíčková
Ráda pozoruji, jak se děti projevují. Podporuji je a snažím se rozvíjet jejich tvořivost a zvědavost.
Alena Firchová
Líbí se mi radost dětí z toho, že se jim věnuji, že jim sama můžu něco předat a to, že i oni mě naučí spoustu věcí. Například žít v přítomnosti a užívat si každé maličkosti.
Daniela Horáčková
Dětský pohled na svět je plný fantazií, jednoduchosti a upřímnosti. To mě na dětech baví nejvíce.
Kristina Nováková
Na práci s dětmi mě baví nejvíce to, že stále objevují nové věci a já mohu být u toho a vidět to s nimi jako poprvé... Chtějí všechno objevit, všechno pochopit a já jim v tom hledání ráda pomáhám.
Karolína Pelantová
Ráda se věnuji dětem, protože mají jedinečný pohled na svět. Díky tomu mi umějí nastavit skvělé zrcadlo a já se od nich mohu stále učit. Zároveň mě baví vytvářet jim vhodné prostředí pro jejich objevování světa a sebe samých.
Lucie Doležalová
Laskavost a jasné hranice. To jsou dvě hodnoty, které při práci s dětmi vnímám jako důležité. A jedna bez druhé se neobejde.
Dana Firchová
Upřímnost a spontánnost jsou vlastnosti, které se mi na dětech líbí nejvíce. Naplňuje mě pocit, když jim mohu při společně stráveném čase něco předat do jejich života a vytvořit tak s nimi přátelský vztah.
Simona Vorlíčková
Mám ráda dětskou upřímnost a hravost. Dovolují mi stát se malou holkou a radovat se s nimi z maličkostí. Baví mě objevovat svět jejich očima a zároveň jim předávat své zkušenosti.
Šárka Závodná
Dětská bezprostřednost, radost z maličkostí a fantazie nezná konců. Je hodně věcí, které si od dětí ráda připomínám a znovu se je učím. Stačí jen dát jim prostor pro rozvoj jejich osobnosti a pomáhat jim na jejich cestě.
Marie Vavřínová
Líbí se mi, jak jsou děti akční do většiny věcí, co vymyslím ať je to povídání nebo hra. Mám ráda jejich energii, která se neuvěřitelně rychle nabíjí a skoro nikdy nevybíjí. Myslím si, že se od nich můžu spoustu věcí naučit, třeba jak koukat na svět nebo být hodnější na ostatní lidi a nebo cokoliv, co umí.
Kačka Bendová
Baví mě pozorovat, jak děti vidí svět. Snažím se koukat na něj jejich očima. Sleduji jejich pokroky a raduji se z nich spolu s nimi. Ráda se s dětmi učím novým věcem a mám radost, když se můžeme vzájemně obohacovat.
Marie Masnerová
Nejkrásnější chvíle mého života jsou ty, které trávím s dětmi. Vidím v nich naši budoucnost a proto mě čas strávený s nimi naplňuje
Kristina Nováková s.
Práce s dětmi mě baví, protože děti jsou upřímnější než dospělí, jsou naší budoucností a kvůli tomu je důležité se jim věnovat.
Tomáš Mašek
Ráda s dětmi pracuji, protože vím, že to není jen práce, že mě to také učí. Baví mě to, že výměnou za svůj čas dostanu zkušenosti, jiný pohled na svět a radost.
Mariana Jindřichová
Práce s dětmi mě naplňuje, baví a inspiruje hlavně tím, jak děti jsou samy sebou.
Magdaléna Tlapová