Tým

Seznamte se s námi

Spokojenost týmu je pro mě na prvním místě. Snažím se vytvářet přátelské a respektující prostředí s prostorem k seberezvoji, úspěchům a chybám. Díky úspěchům jsme motivovanější a díky chybám zkušenější.
Anežka Trefná
Ráda pozoruji, jak se děti projevují. Podporuji je a snažím se rozvíjet jejich tvořivost a zvědavost.
Alena Firchová
Líbí se mi radost dětí z toho, že se jim věnuji, že jim sama můžu něco předat a to, že i oni mě naučí spoustu věcí. Například žít v přítomnosti a užívat si každé maličkosti.
Daniela Horáčková
Dětský pohled na svět je plný fantazií, jednoduchosti a upřímnosti. To mě na dětech baví nejvíce.
Kristina Nováková
Na práci s dětmi mě baví nejvíce to, že stále objevují nové věci a já mohu být u toho a vidět to s nimi jako poprvé... Chtějí všechno objevit, všechno pochopit a já jim v tom hledání ráda pomáhám.
Karolína Pelantová
Ráda se věnuji dětem, protože mají jedinečný pohled na svět. Díky tomu mi umějí nastavit skvělé zrcadlo a já se od nich mohu stále učit. Zároveň mě baví vytvářet jim vhodné prostředí pro jejich objevování světa a sebe samých.
Lucie Doležalová
Laskavost a jasné hranice. To jsou dvě hodnoty, které při práci s dětmi vnímám jako důležité. A jedna bez druhé se neobejde.
Dana Firchová
Upřímnost a spontánnost jsou vlastnosti, které se mi na dětech líbí nejvíce. Naplňuje mě pocit, když jim mohu při společně stráveném čase něco předat do jejich života a vytvořit tak s nimi přátelský vztah.
Simona Vorlíčková
Dětská bezprostřednost, radost z maličkostí a fantazie nezná konců. Je hodně věcí, které si od dětí ráda připomínám a znovu se je učím. Stačí jen dát jim prostor pro rozvoj jejich osobnosti a pomáhat jim na jejich cestě.
Marie Vavřínová
Líbí se mi, jak jsou děti akční do většiny věcí, co vymyslím ať je to povídání nebo hra. Mám ráda jejich energii, která se neuvěřitelně rychle nabíjí a skoro nikdy nevybíjí. Myslím si, že se od nich můžu spoustu věcí naučit, třeba jak koukat na svět nebo být hodnější na ostatní lidi a nebo cokoliv, co umí.
Kačka Bendová
Nejkrásnější chvíle mého života jsou ty, které trávím s dětmi. Vidím v nich naši budoucnost a proto mě čas strávený s nimi naplňuje
Kristina Nováková s.
Práce s dětmi mě baví, protože děti jsou upřímnější než dospělí, jsou naší budoucností a kvůli tomu je důležité se jim věnovat.
Tomáš Mašek
Ráda s dětmi pracuji, protože vím, že to není jen práce, že mě to také učí. Baví mě to, že výměnou za svůj čas dostanu zkušenosti, jiný pohled na svět a radost.
Mariana Jindřichová
Práce s dětmi mě naplňuje, baví a inspiruje hlavně tím, jak děti jsou samy sebou.
Magdaléna Tlapová
Pozorovat dítě, jak se raduje, jak si hraje, jak objevuje svět, jak roste v samostatného člověka, to je pro mne největší potěšení.
Anna Müllerová
Na práci s dětmi mě nejvíc baví jejich upřímná radost z každé maličkosti. Líbí se mi jejich jedinečný pohled na svět a jak se stále snaží objevovat nové věci.
Zuzana Bendová
Chci dětem pomoct v nesnázích a podporovat je v jejich snech. Děti se umí radovat z maličkostí, chtějí všemu porozumět a stále mají plno otázek, na které potřebují znát odpověď. Jejich upřímnost nezná hranic a ne jeden dospělý člověk by se od nich mohl učit.
Helena Hejduková
Baví mě, že každé dítě je jiné a já se s nimi mohu věnovat různým aktivitám, které přispívají k rozvoji jejich fantazie. Nejdůležitější je pro mě vzájemná spolupráce a dobrá atmosféra.
Karolína Brožová