Tým

Seznamte se s námi

Spokojenost týmu je pro mě na prvním místě. Snažím se vytvářet přátelské a respektující prostředí s prostorem k seberezvoji, úspěchům a chybám. Díky úspěchům jsme motivovanější a díky chybám zkušenější.
Anežka Trefná
Ráda pozoruji, jak se děti projevují. Podporuji je a snažím se rozvíjet jejich tvořivost a zvědavost.
Alena Firchová
Na dětech nejvíce obdivuji jejich nadšení do všech možných aktivit a baví mě toto nadšení smysluplně rozvíjet.
Kačka Zíková
Dětský pohled na svět je plný fantazií, jednoduchosti a upřímnosti. To mě na dětech baví nejvíce.
Kristina Nováková
Na práci s dětmi mě baví nejvíce to, že stále objevují nové věci, chtějí všemu rozumět, všechno pochopit a já mohu být u toho a vše s nimi vidět jako poprvé.
Karolína Pelantová
Laskavost a jasné hranice. To jsou dvě hodnoty, které při práci s dětmi vnímám jako důležité. A jedna bez druhé se neobejde.
Dana Firchová
Ráda s dětmi pracuji, protože vím, že to není jen práce, ale také cenná zkušenost, díky níž dostanu výměnou za svůj čas jiný pohled na svět a radost.
Mariana Jindřichová
Pozorovat dítě, jak se raduje, jak si hraje, jak objevuje svět, jak roste v samostatného člověka, to je pro mne největší potěšení.
Anna Müllerová
Na práci s dětmi mě nejvíc baví jejich upřímná radost z každé maličkosti. Líbí se mi jejich jedinečný pohled na svět a jak se stále snaží objevovat nové věci.
Zuzana Bendová
Čas strávený s dětmi mi dělá radost, je mi inspirací, baví a naplňuje mě. Děti mě nepřestávají překvapovat svojí kreativitou, nápady a fantazií.
Karolína Herelová
Na dětech se mi nejvíc líbí jejich upřímnost, která v dospěláckém světě bohužel často chybí. Baví mě povídat si s nimi a hrát. Jsem opravdu vděčná, když mě děti nechají alespoň na chvilku nakouknout do svého světa.
Anna Sedláčková
Ráda se od dětí učím, protože často přemýšlí jako mnohem starší. Beru je jako sobě rovné a díky tomu se můžeme navzájem inspirovat.
Adéla Machaňová
Ve společnosti dětí jsem velice ráda. Obdivuji jejich spontánnost, upřímnost a zvídavost. Naplňuje mne jejich potřeba lásky, péče a laskavosti, kterou jim mohu poskytnout.
Tereza Sejpalová
Na práci s dětmi mě nejvíce baví jejich upřímnost, jedinečnost a nadšení do všemožných aktivit.
Markéta Suchánková
Čas s dětmi trávím ráda kvůli jejich přirozené schopnosti být teď a tady, díky upřímné zvídavosti a otevřenosti.
Kateřina Jarošová
Děti mi nabízí jiný pohled na život a díky tomu mohu lépe poznávat nejen sebe, ale i lidi kolem. Práce s dětmi mi přináší radost a pocit naplnění.
Veronika Šponiarová
Děti jsou plné fantazie a upřímnosti. Vidí svět jinak než já a chtějí ho více poznat a pochopit. Jsem ráda, že se toho mohu účastnit a vidět svět z jejich perspektivy.
Tereza Jansenová
Děti mi dodávají energii. Ráda s nimi tvořím, vymýšlím různé akce a pořádám výlety. Přestože jsem dospělá věkem, cítím se uvnitř pořád jako dítě.
Nikola Ciatti
Děti jsou pro mě čisté duše, plné talentů a předpokladů, které já jako pedagog můžu rozvíjet.
Magdalena Knechtlová
Dětský svět je plný objevování, radosti a dobrodružství. Baví mě do něj vstupovat, přinášet nové poznatky a zážitky, a sama se něco naučit a něco zažít.
Eliška Nežádalová
Děti mě inspirují svou přirozenou touhou poznávat svět a schopností vykouzlit úsměv. V jejich přítomnosti se cítím naplněná vděčností, každá chvilka s nimi mi dává smysl.
Dorotea Neumannová
Být ve spojení s dětmi mě naplňuje a ráda jim věnuji svůj čas.
Johanka Sykorová
Děti mají schopnost dívat se na svět s odvahou zkoušet nové věci. A já se ráda dívám s nimi.
Tereza Horčičková
Na práci s dětmi mě baví jejich upřímný pohled na svět a jejich nekonečná fantazie a touha své okolí poznávat. Čas strávený s dětmi mi je nesmírnou inspirací.
Anna Stehnová
Zajímám se o to jak děti rozvíjet. Věřím, že svým dobrým přístupem mohu pozitivně ovlivnit jejich vývoj tak, aby z nich vyrostla nová generace zdravě sebevědomých, kriticky smýšlejících a tolerantních lidí.
Ludmila Hrdličková