Tým

Seznamte se s námi

Spokojenost týmu je pro mě na prvním místě. Snažím se vytvářet přátelské a respektující prostředí s prostorem k seberezvoji, úspěchům a chybám. Díky úspěchům jsme motivovanější a díky chybám zkušenější.
Anežka Trefná
Ráda pozoruji, jak se děti projevují. Podporuji je a snažím se rozvíjet jejich tvořivost a zvědavost.
Alena Firchová
Na dětech nejvíce obdivuji jejich nadšení do všech možných aktivit a baví mě toto nadšení smysluplně rozvíjet.
Kačka Zíková
Na práci s dětmi mě baví nejvíce to, že stále objevují nové věci, chtějí všemu rozumět, všechno pochopit a já mohu být u toho a vše s nimi vidět jako poprvé.
Karolína Pelantová
Laskavost a jasné hranice. To jsou dvě hodnoty, které při práci s dětmi vnímám jako důležité. A jedna bez druhé se neobejde.
Dana Firchová
Líbí se mi, jak jsou děti akční do většiny věcí, co vymyslím ať je to povídání nebo hra. Mám ráda jejich energii, která se neuvěřitelně rychle nabíjí a skoro nikdy nevybíjí. Myslím si, že se od nich můžu spoustu věcí naučit, třeba jak koukat na svět nebo být hodnější na ostatní lidi a nebo cokoliv, co umí.
Kačka Bendová
Ráda s dětmi pracuji, protože vím, že to není jen práce, ale také cenná zkušenost, díky níž dostanu výměnou za svůj čas jiný pohled na svět a radost.
Mariana Jindřichová
Pozorovat dítě, jak se raduje, jak si hraje, jak objevuje svět, jak roste v samostatného člověka, to je pro mne největší potěšení.
Anna Müllerová
Na práci s dětmi mě nejvíc baví jejich upřímná radost z každé maličkosti. Líbí se mi jejich jedinečný pohled na svět a jak se stále snaží objevovat nové věci.
Zuzana Bendová
Čas strávený s dětmi mi dělá radost, je mi inspirací, baví a naplňuje mě. Děti mě nepřestávají překvapovat svojí kreativitou, nápady a fantazií.
Karolína Herelová
Ráda se od dětí učím, protože často přemýšlí jako mnohem starší. Beru je jako sobě rovné a díky tomu se můžeme navzájem inspirovat.
Adéla Machaňová
Ve společnosti dětí jsem velice ráda. Obdivuji jejich spontánnost, upřímnost a zvídavost. Naplňuje mne jejich potřeba lásky, péče a laskavosti, kterou jim mohu poskytnout.
Tereza Sejpalová
Na práci s dětmi mě nejvíce baví jejich upřímnost, jedinečnost a nadšení do všemožných aktivit.
Markéta Suchánková
Děti mi nabízí jiný pohled na život a díky tomu mohu lépe poznávat nejen sebe, ale i lidi kolem. Práce s dětmi mi přináší radost a pocit naplnění.
Veronika Šponiarová
Děti jsou plné fantazie a upřímnosti. Vidí svět jinak než já a chtějí ho více poznat a pochopit. Jsem ráda, že se toho mohu účastnit a vidět svět z jejich perspektivy.
Tereza Jansenová
Děti jsou pro mě čisté duše, plné talentů a předpokladů, které já jako pedagog můžu rozvíjet.
Magdalena Knechtlová
Děti mě inspirují svou přirozenou touhou poznávat svět a schopností vykouzlit úsměv. V jejich přítomnosti se cítím naplněná vděčností, každá chvilka s nimi mi dává smysl.
Dorotea Neumannová
Být ve spojení s dětmi mě naplňuje a ráda jim věnuji svůj čas.
Johanka Sykorová
Děti mají schopnost dívat se na svět s odvahou zkoušet nové věci. A já se ráda dívám s nimi.
Tereza Horčičková
Na práci s dětmi mě baví jejich upřímný pohled na svět a jejich nekonečná fantazie a touha své okolí poznávat. Čas strávený s dětmi mi je nesmírnou inspirací.
Anna Stehnová
Zajímám se o to jak děti rozvíjet. Věřím, že svým dobrým přístupem mohu pozitivně ovlivnit jejich vývoj tak, aby z nich vyrostla nová generace zdravě sebevědomých, kriticky smýšlejících a tolerantních lidí.
Ludmila Hrdličková
Dětský svět mě naplňuje radostí a učí mě trpělivosti a zodpovědnosti. Mám ráda větu: výchova je záležitostí srdce.
Iva Kroftová
Na dětech mám nejradši, jak nakažlivá umí být jejich radost a smích, a jak nás pouští do svého krásného světa plného fantazie. Baví mě, kolik je toho můžu naučit, a kolik toho učí ony mě.
Adéla Hegerová
Děti jsou pro mě velkou inspirací a ráda s nimi trávím čas. Líbí se mi jejich pohled na svět a nevyčerpatelná energie.
Hana Tichá
Práce s dětmi mě učí naslouchat a vnímat to, co samy neřeknou. Zároveň mi dává možnost prožít momenty připomínající mé vlastní dětství.
Barbora Anna Polesná
Baví mě, že s dětmi snadno zapomeneme na problémy “dospěláckého” života a jsme tady a teď.
Veronika Peksová
Na práci s dětmi mě baví jejich otevřenost, autentičnost, navracení se k mému dětství a uvědomění o světě skrze jejich vnímání. Mám pocit, že se s dětmi můžeme učit vzájemně.
Tereza Gabrielová