Tým

Seznamte se s námi

Spokojenost týmu je pro mě na prvním místě. Snažím se vytvářet přátelské a respektující prostředí s prostorem k seberezvoji, úspěchům a chybám. Díky úspěchům jsme motivovanější a díky chybám zkušenější.
Anežka Trefná
Ráda pozoruji, jak se děti projevují. Podporuji je a snažím se rozvíjet jejich tvořivost a zvědavost.
Alena Firchová
Laskavost a jasné hranice. To jsou dvě hodnoty, které při práci s dětmi vnímám jako důležité. A jedna bez druhé se neobejde.
Dana Firchová
Líbí se mi, jak jsou děti akční do většiny věcí, co vymyslím ať je to povídání nebo hra. Mám ráda jejich energii, která se neuvěřitelně rychle nabíjí a skoro nikdy nevybíjí. Myslím si, že se od nich můžu spoustu věcí naučit, třeba jak koukat na svět nebo být hodnější na ostatní lidi a nebo cokoliv, co umí.
Kačka Bendová
Děti jsou plné fantazie a upřímnosti. Vidí svět jinak než já a chtějí ho více poznat a pochopit. Jsem ráda, že se toho mohu účastnit a vidět svět z jejich perspektivy.
Tereza Jansenová
Zajímám se o to jak děti rozvíjet. Věřím, že svým dobrým přístupem mohu pozitivně ovlivnit jejich vývoj tak, aby z nich vyrostla nová generace zdravě sebevědomých, kriticky smýšlejících a tolerantních lidí.
Ludmila Uhlířová
Baví mě pozitivní energie a upřímnost dětí, vymýšlení různých aktivit pro náš společný čas a hraní si. Chtěla bych pomoct v rozvoji dítěte a také se ráda přiučím novým věcem.
Nikola Ondroušková
Dětský svět mě naplňuje radostí a učí mě trpělivosti a zodpovědnosti. Mám ráda větu: výchova je záležitostí srdce.
Iva Kroftová
Děti jsou pro mě velkou inspirací a ráda s nimi trávím čas. Líbí se mi jejich pohled na svět a nevyčerpatelná energie.
Hana Tichá
Práce s dětmi mě učí naslouchat a vnímat to, co samy neřeknou. Zároveň mi dává možnost prožít momenty připomínající mé vlastní dětství.
Barbora Anna Polesná
Na práci s dětmi mě baví jejich otevřenost, autentičnost, navracení se k mému dětství a uvědomění o světě skrze jejich vnímání. Mám pocit, že se s dětmi můžeme učit vzájemně.
Tereza Gabrielová
Práce s dětmi mě baví, protože je mohu podporovat a pozorovat, jak s nadšením vylepšují své dovednosti, radost jim přinášejí maličkosti a mají neobyčejnou fantazii a kreativitu, kterou se nebojí projevit.
Martina Mlynářová
Čas strávený s dětmi mi dává smysl. Jejich upřímná, čistá radost a přímost emocí mi dokáže dodat energii i v tom neunavenějším dni. Baví mě, s jakou touhou se pouští do poznávání nových věcí a také kolik nového si toho můžeme navzájem předat.
Barbora Hálková
Na práci s dětmi mě vždy naplňuje upřímnost a nevinnost dětí. Myslím, že pokud se k nim budeme chovat hezky, ony se zase budou chovat pěkně k ostatním. Zároveň si uvědomuji, že i já si můžu od dětí něco odnést.
Štěpánka Pokorná
Hlavní je vše nové pojat zábavnou a lákavou formou, aby se dítě přirozeně rozvíjelo a to nové si především užilo Hlavní je vše nové pojat zábavnou a lákavou formou, aby se dítě přirozeně rozvíjelo a to nové si především užilo.
Kristýna Lundáková
Dětský svět je plný upřímnosti, je čistý, děti žijí teď a tady. Baví mě pozorovat jejich nadšení téměř pro všechno a myslím si, že jako dospělí se od nich v mnoha ohledech máme co naučit.
Anna Kořínková