Tým

Seznamte se s námi

Spokojenost týmu je pro mě na prvním místě. Snažím se vytvářet přátelské a respektující prostředí s prostorem k seberezvoji, úspěchům a chybám. Díky úspěchům jsme motivovanější a díky chybám zkušenější.
Anežka Trefná
Ráda trávím čas s dětmi, protože mi vždy připomenou, jak je důležité věnovat pozornost přítomnému okamžiku a užívat si ho naplno. Těší mě, když mohu dětem poskytnout láskyplnou péči, pocit bezpečí a z mého pohledu velmi důležitý prostor pro objevování a nalézání si vlastních cest.
Pavlína Jirušková
Na práci s dětmi mě baví jejich pohled na svět. Vidí vše tak jak to je a neznají přetvářku. Ráda se také s nimi vracím do vlastních dětských let.
Karolína Šimková
Nejvíce mě na práci s dětmi motivuje dětský úsměv a radost. Mám moc ráda kreativitu a nápaditost dětí a jejich upřímný pohled na svět.
Marie Thümmelová
Ráda pozoruji, jak se děti projevují. Podporuji je a snažím se rozvíjet jejich tvořivost a zvědavost.
Alena Firchová
Líbí se mi radost dětí z toho, že se jim věnuji, že jim sama můžu něco předat a to, že i oni mě naučí spoustu věcí. Například žít v přítomnosti a užívat si každé maličkosti.
Daniela Horáčková
Dětský pohled na svět je plný fantazií, jednoduchosti a upřímnosti. To mě na dětech baví nejvíce.
Kristina Nováková
Na práci s dětmi mě baví nejvíce to, že stále objevují nové věci a já mohu být u toho a vidět to s nimi jako poprvé... Chtějí všechno objevit, všechno pochopit a já jim v tom hledání ráda pomáhám.
Karolína Pelantová
Práce s dětmi mě motivuje a baví, protože mě inspirují svou fantazií, kreativitou, energií a zvídavým pohledem na svět, který nám, dospělým, postupem času zevšedněl.
Johana Sládková
Ráda se věnuji dětem, protože mají jedinečný pohled na svět. Díky tomu mi umějí nastavit skvělé zrcadlo a já se od nich mohu stále učit. Zároveň mě baví vytvářet jim vhodné prostředí pro jejich objevování světa a sebe samých.
Lucie Doležalová
Čas strávený s dětmi mi pomáhá na chvíli se oprostit od každodenních starostí a znovu se stát dítětem. Na oplátku jim ráda dávám pocit bezpečí a důvěry.
Klára Lopuchovská
Ráda trávím čas s dětmi, protože jsou velmi bezprostřední. Ve všech svých emocích jsou upřímné a vždy mi dávají šanci naučit se něco nového.
Anna Vacíková
Laskavost a jasné hranice. To jsou dvě hodnoty, které při práci s dětmi vnímám jako důležité. A jedna bez druhé se neobejde.
Dana Firchová
Upřímnost a spontánnost jsou vlastnosti, které se mi na dětech líbí nejvíce. Naplňuje mě pocit, když jim mohu při společně stráveném čase něco předat do jejich života a vytvořit tak s nimi přátelský vztah.
Simona Vorlíčková
Baví mě děti pozorovat. Ten pohyb, energie a autentičnost! Ráda jsem jim oporou a zároveň podporuji jejich zodpovědnost tam, kde je to na místě.
Simona Schwanková