Tým

Seznamte se s námi

Spokojenost týmu je pro mě na prvním místě. Snažím se vytvářet přátelské a respektující prostředí s prostorem k seberezvoji, úspěchům a chybám. Díky úspěchům jsme motivovanější a díky chybám zkušenější.
Anežka Trefná
Ráda pozoruji, jak se děti projevují. Podporuji je a snažím se rozvíjet jejich tvořivost a zvědavost.
Alena Firchová
Na dětech nejvíce obdivuji jejich nadšení do všech možných aktivit a baví mě toto nadšení smysluplně rozvíjet.
Kačka Zíková
Dětský pohled na svět je plný fantazií, jednoduchosti a upřímnosti. To mě na dětech baví nejvíce.
Kristina Nováková
Na práci s dětmi mě baví nejvíce to, že stále objevují nové věci a já mohu být u toho a vidět to s nimi jako poprvé... Chtějí všechno objevit, všechno pochopit a já jim v tom hledání ráda pomáhám.
Karolína Pelantová
Práce s dětmi mě motivuje a baví, protože mě inspirují svou fantazií, kreativitou, energií a zvídavým pohledem na svět, který nám, dospělým, postupem času zevšedněl.
Johana Sládková
Ráda se věnuji dětem, protože mají jedinečný pohled na svět. Díky tomu mi umějí nastavit skvělé zrcadlo a já se od nich mohu stále učit. Zároveň mě baví vytvářet jim vhodné prostředí pro jejich objevování světa a sebe samých.
Lucie Doležalová
Laskavost a jasné hranice. To jsou dvě hodnoty, které při práci s dětmi vnímám jako důležité. A jedna bez druhé se neobejde.
Dana Firchová
Upřímnost a spontánnost jsou vlastnosti, které se mi na dětech líbí nejvíce. Naplňuje mě pocit, když jim mohu při společně stráveném čase něco předat do jejich života a vytvořit tak s nimi přátelský vztah.
Simona Vorlíčková
Nejkrásnější chvíle mého života jsou ty, které trávím s dětmi. Vidím v nich naši budoucnost a proto mě čas strávený s nimi naplňuje
Kristina Nováková s.
Práce s dětmi mě baví, protože děti jsou upřímnější než dospělí, jsou naší budoucností a kvůli tomu je důležité se jim věnovat.
Tomáš Mašek
Ráda s dětmi pracuji, protože vím, že to není jen práce, že mě to také učí. Baví mě to, že výměnou za svůj čas dostanu zkušenosti, jiný pohled na svět a radost.
Mariana Jindřichová
Pozorovat dítě, jak se raduje, jak si hraje, jak objevuje svět, jak roste v samostatného člověka, to je pro mne největší potěšení.
Anna Müllerová
Na práci s dětmi mě nejvíc baví jejich upřímná radost z každé maličkosti. Líbí se mi jejich jedinečný pohled na svět a jak se stále snaží objevovat nové věci.
Zuzana Bendová
Chci dětem pomoct v nesnázích a podporovat je v jejich snech. Děti se umí radovat z maličkostí, chtějí všemu porozumět a stále mají plno otázek, na které potřebují znát odpověď. Jejich upřímnost nezná hranic a ne jeden dospělý člověk by se od nich mohl učit.
Helena Hejduková
Baví mě, že každé dítě je jiné a já se s nimi mohu věnovat různým aktivitám, které přispívají k rozvoji jejich fantazie. Nejdůležitější je pro mě vzájemná spolupráce a dobrá atmosféra.
Karolína Brožová
Na dětech se mi nejvíc líbí jejich upřímnost, která v dospěláckém světě často bohužel chybí. Baví mě si s nimi povídat a hrát. Jsem moc vděčná , když mě děti nechají alespoň na chvilku nakouknout do svého světa.
Anna Sedláčková
Ráda se od dětí učím, beru je jako sobě rovné. Častokrát přemýšlí jako my starší a v tom je to hezké kouzlo, že se jimi můžeme inspirovat.
Adéla Machaňová
Je pro mě důležité, abych spolu s dětmi vycházela a rozuměla si s nimi. Myslím si, že když se z nás stanou kamarádi a budeme si navzájem důvěřovat, tak se od sebe navzájem naučíme nejvíc aniž bychom o tom věděli.
Barbora Rakovská