Reference

Jak jsou s no stress care spokojení rodiče svěřených dětí?

Hledáte-li profesionální chůvu, která hravě zvládne Vaše děti, právě jste našli. Anežka nejenom děti pohlídá, na dětech jí záleží a je důsledná ve výchově. Stará se o všechny s takovou svědomitostí jako by byli její vlastní. Obdivuji jak zvládne děti nasměrovat správným směrem, když maminky již podléhají únavě. Anežka jedná s dětmi s respektem a děti ji mají rády.
Magda B.
Anežku můžeme doporučit, protože je spolehlivá. Nikdy neruší termíny a přichází v přesně domluvený čas. K dětem má moderní přístup, nenechává je plakat, dává prostor jejich osobnosti, stimuluje je. Syna umí hezky uspat. Já jsem celkem striktní, co se synem dělat a nedělat, ve všem vyhoví mým požadavkům.
Markéta N.
Anežka nám hlídá obě děti (2,5 roku a 9 měsíců) prakticky od narození. S hlídáním dětí má dlouholeté praktické zkušenosti, které navíc doplňuje o další vzdělávací kurzy a aktivity zaměřené na hlídání dětí. Anežka je velmi milá a vstřícná osobnost, je vysoce spolehlivá, flexibilní, kreativní, dokáže vymyslet zajímavý program. S dětmi umí navázat vztah, také jim dokáže nechat prostor, nedělá vše slepě za ně, vede je k samostatnosti, ale umí jim nabídnout pomocnou ruku, když je potřeba. Naše děti ji mají rády a vždy se na ni těší. Vřele doporučuji všem!
Anna H.
Anežka je super spolehlivá, moc milá a děti ji mají rády. V duchu Montessori „pomoz mi, abych to dokázal sám“ dává dětem prostor pro vlastní rozvíjení jejich her i fantazii. Je vždy připravena ukázat, pomoci, zapojit se, hrát si.
Tereza S.
Anežka měla s našimi dětmi hned skvělý kontakt. Je jejich parťačka a respektuje jejich tempo. Obě naše děti si ji velmi oblíbily a v nás vzbudila sympatie a důvěru.
Petra P.
We are the parents of two children, and Anežka has been taken care of them very often since almost 2 years. Anežka is a very organized and responsible babysitter, which is always reassuring for parents. But at the same time, she really loves taking care of children and spends a lot of time playing and chatting with them. She is very patient and friendly with them. She also speaks very good english, which is good for the communication with us, as foreigners.
Claire C. and Sylvere J.
Anezka was recommended to us by a friend. She is very sweet, calm and completely reliable. Most important of all, our son is a big fan!
Ben P.
V péči No Stress Care jsme již několik let. Moje děti (5,7,9 let) se na slečny hlídačky těší tak, že mi to někdy je až téměř líto. Anežka, Kačka a Bára jsou díky svému mládí a velkým zkušenostem ze skautských oddílů vybaveny pro každou situaci, mají zásoby energie, nápadů a nebojí se snad ničeho. Jsem vděčná za to, že když od svých dětí odcházím, mohu se na ně absolutně spolehnout. Mé děti z jejich péče profitují a já si nemusím vyčítat, že bych je o cokoli šidila.
Adéla Š.